{RU: }

Селфи лампы, Новинки

Селфі лампа, 38см, без штатива, живлення 220В

Стандартні режими підсвічування – теплий, холодний, змішаний, задовольнять будь-які потреби у висвітленні. Призначена для налаштування правильного світла за відсутності природного освітлення або його нестачі. Завдяки яскравим світлодіодам, гарному розсіювачу з ABS пластику та регульованій колірній температурі, селфі лампа/дзеркало дозволить створити ідеальні фото та відео. Двостороннє дзеркало з кріпленням до селфілампи дозволить зробити/поправити макіяж у рівномірному якісному висвітленні. Також дзеркало дозволяє вести зйомку на тилові камери мобільних телефонів - адже в більшості випадків можливості задніх камер значно вищі за фронтальні.
Світлодіоди, залежно від обраного режиму, висвітлять ваше обличчя м'яко і акуратно, або подарують студійне підсвічування, або ж дадуть освітлення, подібне до яскравих софітів. Кільцева лампа з тримачами для телефону чудово підійде для селфі.

Легкий вибір кольору свічення завдяки регуляторам на корпусі.

Розмір кільця селфі-лампи 38см.

особливості:

— Три режими температури світла: теплий (жовтий), денний (нейтральний) та холодний (білий);

- Управління за допомогою регуляторів на корпусі селфі-лампи;

- Два роз'єми USB для заряджання мобільних телефонів

- Кріплення на штативи для студійного світла (на штифт-адаптер)

- Два додаткові кріплення для тримачів
<!--IMGALT--><!--IMGALT--><!--IMGALT--><!--IMGALT-->
Ціна у роздріб:2600грн.
Ваша ціна:
Варіанти -LC-16:
Количество:
Купити
Купити SL-LC-16
Найбільший діаметр: 38
Напруга ламп: 220V
Стандартні режими підсвічування – теплий, холодний, змішаний, задовольнять будь-які потреби у висвітленні. Призначена для налаштування правильного світла за відсутності природного освітлення або його нестачі. 
Завдяки яскравим світлодіодам, гарному розсіювачу з ABS пластику та регульованій колірній температурі, селфі лампа/дзеркало дозволить створити ідеальні фото та відео.
Двостороннє дзеркало з кріпленням до селфілампи дозволить зробити/поправити макіяж у рівномірному якісному висвітленні.
Також дзеркало дозволяє вести зйомку на тилові камери мобільних телефонів - адже в більшості випадків можливості задніх камер значно вищі за фронтальні.
Світлодіоди, залежно від обраного режиму, висвітлять ваше обличчя м'яко і акуратно, або подарують студійне підсвічування, або ж дадуть освітлення, подібне до яскравих софітів. 
Кільцева лампа з тримачами для телефону чудово підійде для селфі. Легкий вибір кольору свічення завдяки регуляторам на корпусі. Розмір кільця селфі-лампи 38см. особливості: — Три режими температури світла: теплий (жовтий), денний (нейтральний) та холодний (білий); - Управління за допомогою регуляторів на корпусі селфі-лампи; - Два роз'єми USB для заряджання мобільних телефонів - Кріплення на штативи для студійного світла (на штифт-адаптер) - Два додаткові кріплення для тримачів "в паз"
В комплекті:

-селфі-лампа,
-тримач телефону з кріпленням "в паз"
-кабель живлення
-двостороннє дзеркало