{RU: }

Потолочные люстры, Светодиодные люстры, светодиодные панели, Люстры LED

Стельова LED-люстра з диммером і підсвічуванням, 90W

Перед Вами зовсім нове і незвичайне виконання плафонів, що обрамляють LED лампи. Така люстра запросто підійде під будь-який інтер'єр - класичний, сучасний і навіть в стилі «хай-тек».
У комплекті з люстрою йде найсучасніший тип пульта з електронним диммером і регулятором кольору. З пульта можна включити один з попередньо встановлених режимів освітлення - тепле світло, холодне світло, нейтральний; включити синю підсвітку або режим
<!--IMGALT--><!--IMGALT--><!--IMGALT-->
Ціна у роздріб:4140грн.
Ваша ціна:
Варіанти MX77016/3 LED 3color dimmer:
Количество:
Купити
Купити MX77016/3G LED 3color dimmer
Высота : 150 mm
Ширина (Діаметр) : 330 mm
Довжина : 730 mm
Напруга ламп : 220 V
Кількість ламп : 3
Оснащення : LED подсветка
Оснащення : блок выбора цветовой температуры
Оснащення : димер
Оснащення : пульт ДУ
Тип кріплення : на планку
Світловий потік : 4950 lm
Загальна потужність : 90 W
Материал каркаса : металл
Материал плафона, подвесок : акрил
Тип покриття : краска
Ступінь захисту : IP20
Довжина основи : 450 mm
Ширина основи : 230 mm
Змінне джерело світла : 0
кольорова температура : 1
Пульт дистанційного керування : 1
Тип ламп : встроенные светодиоды (LED)
Комплект поставки : светильник
Комплект поставки : крепежная планка
Комплект поставки : пульт
Стиль виконання : хай-тек
Стиль виконання : модерн

Перед Вами зовсім нове і незвичайне виконання плафонів, що обрамляють LED лампи. Така люстра запросто підійде під будь-який інтер'єр - класичний, сучасний і навіть в стилі «хай-тек».

У комплекті з люстрою йде найсучасніший тип пульта з електронним диммером і регулятором кольору. З пульта можна включити один з попередньо встановлених режимів освітлення - тепле світло, холодне світло, нейтральний; включити синю підсвітку або режим "нічник" (люстра буде включена всього на 5% потужності LED-люстри), зменшити або збільшити яскравість на 50%, а якщо всього цього здасться мало - плавно відрегулювати рівень яскравості і колірну температуру.

З вимикача люстра перемикається як і будь-яка інша світлодіодна люстра. Кожне включення вимикання по черзі переводить люстру за такими режимами: підсвічування, холодне світло, тепле світло, нейтральне світло.

Рассеиватель виконаний з литого акрилу рівномірно розподіляє світло по приміщенню. При цьому сам світиться дуже м'яко. Ви можете дивитися на включену люстру і не боятися зловити "зайчики". Ефект м'якого освітлення дуже важливий в приміщеннях де часто перебувають діти! Ще одним неоспарімим перевагою цієї світлодіодним люстри для дитячої кімнати є відсутність скляних елементів.