{RU: }

Подвесы LED, Минимализм, Светильники "Лофт", Новинки

Люстра "Світлячок", 9 ламп

Стилі
<!--IMGALT--><!--IMGALT--><!--IMGALT-->
Ціна у роздріб:2220грн.
Ваша ціна:
Варіанти HXD8031/1CH:
Количество:
Купити
Купити HXD8031/1CH
Купити HXD8031/1GD
Розмір основи: 12
Найбільший діаметр: 36
Висота: 130
Тип ламп:Лампа накаливания, экономка, или светодиодная лампа
Тип патрона: g4
Кількість ламп: 9
Максимальна потужність ламп: 10W
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Стилі "Нордік" та "скандинавський лофт" міцно входять у наш побут. В Україні, як і в минулі часи, все більший вплив на моду культуру та дизайн надають "варяги". 
Наша компанія намагаючись не відставати від трендів, готова представити нові люстри в стилі скандинавський лофт. І ось люстри в такому стилі вже доступні для покупки в Україні. Люстра світлячок недарма дістала свою назву. Адже, увімкненому вигляді, вона виглядає як рій десятків світлячків раптово застиглих у вашій кімнаті.
У вимкненому стані вона є не менш витонченою композицією - квітуче дерево.
У сучасному світі ми все далі віддаляємось від природи. Від її простоти та витонченості. Чудових форм та гармонії. У люстрі Firefly дизайнери втілили частинку природної краси природи.

Молоді дизайнери та фабрики з Піднебесної змогли розвинути цю серію у десятки моделей світильників у стилі "Скандинавський лофт".

Під такою дуже затишною теплою люстрою одразу хочеться взяти в руки книгу чи келих і пуститься у філософські роздуми чи цікаву дискусію.
Стиль «Лофт» зараз дуже популярний, його люблять як творчі особистості, так і дуже практичні люди, які віддають перевагу комфорту і простоті в інтер'єрі. 
Люстри в стилі «лофт» ідеально впишуться в сучасні будинки, квартири, кафе, арт-простір, коворкінги, квеструми.