{RU: }

Люстры классика, Серия 1013, Хрустальные люстры, Новинки

Сучасна кришталева люстра

Нові ексклюзивні кришталеві люстри, представлені на нашому сайті, готові осяяти своїм блиском квартири Українців. Ми раді представити колекцію кришталевих люстр під класичну лампу або економку, які ідеально підійдуть для невеликих кімнат, і навіть для низьких стель!
Витончена, облямована дугою з трубок наче най або флейта Пана, з яскравим багатогранним кришталем люстра для стильного сучасного інтер'єру. Прекрасна люстра-підвіска, що є центром практично будь-якого інтер'єру. У класичний інтер'єр вона вносить нотки сучасності та легкої грайливості, а квартирі студії в стилі лофт дарує крапельку строгості та впорядкованості. При цьому у будь-якому стилі вона залишається
<!--IMGALT--><!--IMGALT-->
Ціна у роздріб:14040грн.
Ваша ціна:
Варіанти 201202/1000+:
Количество:
Купити
Купити 201202/1000WH+HR
Купити 201202/1000WH+S-gold
Найбільший діаметр: 100
Висота: 100
Тип ламп:Лампа накаливания, экономка, или светодиодная лампа
Тип патрона: E14
Кількість ламп: 26
Максимальна потужність ламп: 60W
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Нові ексклюзивні кришталеві люстри, представлені на нашому сайті, готові осяяти своїм блиском квартири Українців. 
Ми раді представити колекцію кришталевих люстр під класичну лампу або економку, які ідеально підійдуть для невеликих кімнат, і навіть для низьких стель!
Витончена, облямована дугою з трубок наче най або флейта Пана, з яскравим багатогранним кришталем люстра для стильного сучасного інтер'єру. Прекрасна люстра-підвіска, що є центром практично будь-якого інтер'єру. 
У класичний інтер'єр вона вносить нотки сучасності та легкої грайливості, а квартирі студії в стилі лофт дарує крапельку строгості та впорядкованості.
При цьому у будь-якому стилі вона залишається "рідним", лаконічним елементом. Кришталева люстра під звичайну лампочку із цоколем Е14. Увага!!! Вага люстри понад 30 кг.