{RU: }

Подвесы LED, Минимализм, Светильники "Лофт", Светодиодные бра, Новинки

Бра-підвіс в стилі лофт

Стилі
<!--IMGALT--><!--IMGALT--><!--IMGALT-->
Ціна у роздріб:1440грн.
Ваша ціна:
Варіанти Z-200:
Количество:
Купити
Купити Z-200G
Купити Z-200GG
Купити Z-200HR
Габарити упаковки : 35x33x27
Вага : 1 kg
Кількість коробок : 1
Тип упаковки : коробка
Ширина упаковки : 330 mm
Глибина упаковки : 350 mm
Висота упаковки : 270 mm

Стилі "Нордік" і "скандинавський лофт" міцно входять в наш побут. В Україні як і в минулі часи все більший вплив на моду культуру і дизайн роблять "варяги". Наша компанія намагаючись не відставати від трендів готова представити нові космічні люстри в стилі скандинавський лофт. Подібне напрямок зовсім недавно викликало фурор в світі люстр на виставці в Мілані. І ось люстри в такому стилі вже доступні до покупки в Україні.
Ми не дарма назвали їх "космічними" адже їх дизайн навіяний елементами інтер'єру абсерваторіі і картинами абстракціоністів і супрематистів початку двадцятого століття. Баланс ліній і форм утворених світильниками цієї колекції запросто створить ілюзію об'ємної картини наприклад Казимира Малевича. Відобразивши уявлення про гармонію космосу. На додаток до ідей ввібрав від великих графіків серія приправлена ​​елементами космічної ери - великої пори місячної гонки, придорожніх закусочних блискучих хромом і перших експериментів з пластиком.
Перші люстри в цій космічної серії носили назви eclipse (затемнення - тонка дуга світла в темряві), orion (сузір'я Оріона, він же зоряний пояс - розсип яскравих зірок в нічному небі), aurora (ранкова зірка, богиня ранкової зорі - легкість світанкового неба і перших променів золотого сонця).
Зараз же серія воістину безмежна. Молоді дизайнери і фабрики з Піднебесної змогли розвинути цю серію в десятки моделей світильників в стилі "Скандинавський лофт".
Витончені філігранні світильники зі скла, і металу різних фактур доповнюють найвишуканіший сучасний інтер'єр.