{RU: }

Светильники "Лофт", Новинки

Люстра у стилі Loft - "Молекула" на 12 ламп

Локанічний і в той же час дуже стильний дизайн цієї люстри на 12 ламп у стилі лофт підійде для цінителів мінімалізму та свободи думки в інтер'єрі.

Стиль «Лофт» зараз дуже популярний, його люблять як творчі особистості, так і вельми практичні люди, які віддають перевагу комфорту та простоті в інтер'єрі. Люстри в стилі «лофт» ідеально впишуться в сучасні будинки, квартири, кафе, арт-простір, коворкінги, квеструми. За рахунок регулювання шнура можна вибрати оптимальну висоту світильника.

На відміну від звичної люстри-молекули, ця люстра укомплектована витонченішими невеликими матовими плафонами. Люстра спеціально розроблена під світлодіодні лампи стандарту G45 із цоколем Е27.
 
<!--IMGALT--><!--IMGALT-->
Ціна у роздріб:2760грн.
Ваша ціна:
Варіанти HXD8044/12+:
Количество:
Купити
Купити HXD8044/12BK+WH
Купити HXD8044/12WH+WH
Розмір основи: 12
Найбільший діаметр: 85
Висота: 70
Тип ламп:Лампа накаливания, экономка, или светодиодная лампа
Тип патрона: E27
Кількість ламп: 12
Максимальна потужність ламп: 60W
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: На планку
Локанічний і в той же час дуже стильний дизайн цієї люстри на 12 ламп у стилі лофт підійде для цінителів мінімалізму та свободи думки в інтер'єрі.

Стиль «Лофт» зараз дуже популярний, його люблять як творчі особистості, так і вельми практичні люди, які віддають перевагу комфорту та простоті в інтер'єрі. 
Люстри в стилі «лофт» ідеально впишуться в сучасні будинки, квартири, кафе, арт-простір, коворкінги, квеструми. За рахунок регулювання шнура можна вибрати оптимальну висоту світильника. На відміну від звичної люстри-молекули, ця люстра укомплектована витонченішими невеликими матовими плафонами. Люстра спеціально розроблена під світлодіодні лампи стандарту G45 із цоколем Е27.